Adliye Sarayı Yakınında Cinayet!
 

İskenderun eski Sivil Havaalanı sahası, Adliye Sarayı yakınında adının Nihat Gürbüz olduğu anlaşılan bir kişi kimliği belirsiz kişi veya kişilerce bıçaklanarak öldürüldüğü belirlendi.

Yeni Adliye Sarayı arka tarafı Gürsel Mahallesi ile mühendislik fakültesi çevresinde bulunan boş bir alanda meydana geldiği iddia edilen bıçaklama olayında bir kişi hayatını kaybetti.

Polisin çevrede yaptığı araştırmalarda hayatını kaybeden kişinin 45 yaşlarında ve adının Nihat Gürbüz olduğu öğrenildi. İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası ile olay yeri inceleme ekiplerinin elde ettiği bulgulardan yola çıkılarak bıçaklanarak öldüğü belirlenen Nihat Gürbüz’ün cinayet öncesi temas kurduğu kişiler araştırıldı. 

Çok titiz bir çalışma sürdüren polis bıçaklama olayıyla ilgili birkaç kişiyi gözaltına alarak soruşturmayı genişletti.

Olayın bildirilmesi üzerine ailesi perişan olan Nihat Gürbüz’ün bıçaklanarak öldürülen cesedi otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildi.


12.07.2011 11:55:27

Sayfa: 1

huzur

iskenderunda neler oluyor,huzur kaçmaya başladı yine bu aralar silahlı yaralamalar kavgalar cinayetler..

13.07.201100:58:21

belediyenin ihtiyar heyeti

belediyenin yöneticileri evet cinayetler sizi ilgilendirmez ama resimdeki çalılar sizi ilgilendirir..

12.07.201112:11:17

 

Ziyaretçi Defteri

İsmet İnönü mahallesinden

sahildeki palmiyeler budanıyor kışa hazırlanıyor.ancak mahallelerin sokakların kaldırımlarda bulunan zeytin ve değişik ağaç türleri budanmıyor.kaldırımlarda yürünemez durumda belediye bu konuda gereği...

Oku  |  Yaz