Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürüne Veda

Sedat İSKENDEROĞLU / DÖRTYOL

        1971 yılında ilk görev yeri Dörtyol olan ve yurdun değişik yerlerinde 40 yıl hizmet verdikten sonra yaş haddinden emekli olan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bedrettin Özkoç’a meslektaşları bir veda yemeği verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mevlüt Erdal, Şamil Temiz, Dörtyol Öğretmenevi Müdürü Mücahid Bayar ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ve bazı okul müdürlerinin katıldığı Şube Müdürü Bedrettin Özkoç’a veda yemeği ilgi gördü.

Şube Müdürü Bedrettin Özkoç’ a hizmetleri anısına bir plaket takdim eden Dörtyol İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan “Göreve İlçemizde başlayan ve 40 yıllık hizmet süresinde ülkemizin değişik bölgelerinde hizmet verdikten sonra son olarak İlçe Şube Müdürlüğümüzden, yani göreve ilk başladığı yerden yaş haddi nedeniyle emekliye ayrılan Bedrettin Özkoç Hocamıza veda ediyoruz” dedi.

        Emekliye ayrılan Şube Müdürü Bedrettin Özkoç da, bu güzel plaketi ömrü boyunca en gözde bir yerde tutacağını belirterek “Hazırlanan bu etkinlikten ötürü herkese teşekkür ediyorum. Göreve başladığım ilk üç yıl Dörtyol’da çalıştıktan sonra 6 yıl Ortaokul Müdürlüğü, 11 yıl Öğretmen Enstitüsü Müdür Yardımcılığı ve 20 yıl’da şube müdürlüğü yaptım. Meslek hayatım boyunca hep doğruyu ve yasaları kendime ilke edindim. Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda Türk Milli Eğitiminin amaçlarını gerçekleştirmeye gayret ettim. 38 bine yaklaşan öğrenci sayısıyla Dörtyol eğitimdeki hedeflerin üstüne çıkmayı başarmış, okul öncesi eğitimde istenilen hedefe ulaşmış bir ilçedir. Bu bakımdan Dörtyol’a Hatay’ın eğitimdeki lokomotifi demek yerinde olacaktır. Tüm arkadaşlarıma hakkımı helal ederken arkadaşlarımdan da haklarını helal etmelerini istiyor, en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.


10.02.2011 18:57:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida