Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Tekzen 65. Mağazasını İskenderun’da Açtı

        Türkiye’nin önde gelen yapı marketler arasında yer alan Tezken, 52. büyük mağazasını İskenderun’da açarken, ekspres mağazalarıyla birlikte mağaza zincirini 65’e çıkardı.

        Kiler Süper Market’te şubesini açan Tekzen’in törenine, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, yöneticiler ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı. Açılışta konuşan Kaymakam A. İhsan su, ülke genelinde yaygın bir ağa sahip olan bu tür firmaların İskenderun’da şube açmalarının kentin gelişmesine önemli katkı sağladığını söyledi.

        Kaymakam Su, İskenderun’un her geçen gün geliştiğine vurgu yaparak, Tezken firmasının mağaza açmasını memnuniyetle karşıladığını ifade etti.

        Konuşmaların ardından Kaymakam Su ve Tezken yöneticileri ile birlikte kurdelayı kesti. Açılışın ardından Operasyon Müdürü Ekrem Erol, ürünlerle ilgili Kaymakam Su’ya bilgiler verdi.

        Ürünleri tek tek inceleyen Kaymakam Su, bahçe mobilyaları ve telefonlu jakuzilere ilgiyle baktı.

        Törenin ardından açıklamada bulunan Tezken Operasyon Müdürü Ekrem Erol, İskenderun’da 52. mağazayı açtıklarını belirterek “15. yılında Tezken Türkiye’nin ilk yapı marketidir. 30 ilde ekspres mağazalarıyla birlikte toplam 65. mağazaya ulaştık. Yıl sonuna kadar 100. mağazayı açmayı planlıyoruz. İskenderun’dan sonra Adana ve Antakya’ya da geçeceğiz” dedi.

        İSKENDERUN CAZİBE MERKEZİ

        Türkiye’de sadece illerde büyük mağaza açtıklarını, ilçelerde ise ekspres mağazaları hizmete sunduklarını ifade eden Erol şöyle konuştu:

        “İskenderun gerek nüfus ve gerekse ekonomik yönden cazibe merkezi noktasında. Buraya gelmeden önce fizibilite çalışmaları yaptık. Aldığımız sonuç çok olumluydu. Yaptığımız hazırlıklarla İskenderun’u 30 büyük ilin arasına alarak toplamda 65. mağazamızı açtık.”

        İskenderun mağazasında 20 bin çeşit ürünün bulunduğuna işaret eden Operasyon Müdürü Erol “Yapı marketi denince akla hemen erkekler gelir. Ama mağazalarımızda hanımlara hitap eden ürünlerimiz de mevcut. Artık yapı marketleri sadece inşaat malzemeleriyle değil, yan ürünleri de bünyesine almaya başladı. Biz de bunun ilk temsilcisiyiz. Bu akımı biz başlattık rakiplerimiz de takip ediyor” şeklinde sözlerini tamamladı.


04.02.2011 18:40:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida