Turyap, 370. Şubeyle İskenderun’da
 

        Emlak sektöründe ülke genelinde iddialı firmalar arasında yer alan Türyap, 370. şubesini İskenderun’da açtı.

        Gayrimenkul alım satım ve kiralama hizmetleriyle emlak sektörünün ülke genelinde önemli bir ağa sahip olan Turyap İskenderun Şubesi, düzenlenen kokteylle kapılarını açtı. Açılış kokteyline, kalabalık davetli topluluğu katıldı.

        Turyap İskenderun Şube temsilciliklerini Zeki Teymur, Can Ökmen, Şehmuz Sönmez ve Süheyla Gizlen görevini üstlenirken, müşteri temsilciliği hizmetlerini de Ruzkullah Durmaz, A. Uğur İlday, Ren Ökmen, Nermin Sipahi, Serpil çekiç, Alican Gerksar, Zeki Pişkinpaşa ve Esra Ağır yürütecek.

        Kanatlı Caddesi Daisy polikliniği karşısında hizmete giren Turyap, sadece bölgedeki gayrimenkullerin alın satım ve kiralama işi değil, ülke genelinde gelecek taleplere de cevap verebilecek şekilde çalışmalar yapacak.


29.01.2011 18:35:44

Sayfa: 1

NEJAT SEVİNİR

CAN ÖKMEN GİBİ DÜRÜST,SAYGILI VE KESİNLİKLE DOĞRU YOLDAN ŞAŞMAYAN,VE BENİM 25 YILDIR ARKADAŞIM OLAN SEVİMLİ DOSTUMA HAYIRLI UĞURLU OLSUN DİYORUM.

08.03.201112:26:32

MESUT KÜÇÜK

HAYIRLI UĞURLU OLSUN ŞEHRİMİZE. ZEKİ TEYMUR GİBİ YÜREĞİ GÜZEL BİR İNSANIN ÖNCÜLÜĞÜNÜ ETTİĞİ BİR İŞLETME ELBETTEKİ İŞİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE YAPACAKTIR. TÜM TURYAP AİLESİNE BAŞARILAR DİLİYORUM...

31.01.201108:57:41

 

Ziyaretçi Defteri

Muhittin

Şehit pamir caddesinde yürüyemez olduk.Çevrede polisler var. zabıtalar var Nedir bu dolmuşların kornaya basarak üstelik havalı korna geçip gitmeleri.nerede yaşıyoruz hiç bir yetkili buna dur demeyecek...

Oku  |  Yaz