Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

PTT Banktan Maaş Alan Emekliye Kredi

Hatay’ın İskenderun ilçe bağlı merkez PTT müdürü İbrahim Arıkan Postaneden maaş alan vatandaşlarımıza aktif bank aracılığı ile kredi verdiklerini, PTT Bank’tan maşlarını alan emekliler maaşının 10 katı tutarında kredi alabileceklerini bildirdi. 

PTT İskenderun Merkez müdürü İbrahim Arıkan, değişen şartlara uyum sağlayarak hizmet yelpazesini genişleten PTT, postacılık dışında kurye ve banka işlemlerine de ağırlık verdiğine dikkat çekerek bir süre önce hizmete giren PTT bank’a ilginin her geçen gün arttığını söyledi.

İskenderun Merkez PTT Müdürü İbrahim Akıkan “Postaneden maaş alan vatandaşlarımıza aktif bank aracılığı ile kredi veriyoruz. PTT Bank’tan maşlarını alan emekliler maaşının 10 katı tutarında PTT bank’tan kredi alabiliyorlar” dedi.

Bu kredi sistemine Temmuz ayında başladıklarının altını çizen Arıkan, PTT’nin bu hizmetine yoğun bir talep var emekliler bu hizmet karşısında maaşlarını PTT banktan almaya başladılar. Eskiden kredileri sadece bankaların verirdi, şimdi ise biz PTT olarak kredi vermeye başlayınca emekliler maaşlarını buradan almaya başladılar” şeklinde konuştu.

Kredi verirken kefil gerekmediğini ifaden PTT Müdürü Arıkan, nüfus kâğıdını gösteren, bizden maaşlarını alan emekliler, 10 dakika içerisinde kredilerini alabildiklerini sözlerine ekledi.


16.10.2010 19:32:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida