Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

“2020’nin Samandağ’ını İnşa Etmeliyiz!”

Ak Parti İlçe Başkanı Av. Metin Canbolant Samandağ’ı daha ileriye götürmek zorunda olduklarını belirterek “Bu ilçe hepimizin, siyasi hesap ve önyargılar bir kenara bırakılarak 2020’nin Samandağ’ını inşa etmeliyiz” dedi.

Ak Parti Samandağ İlçe Başkanı Av. Metin Canbolat yaptığı açıklamada, insanları siyasi görüş, etnik köken veya inanç aideyitine göre ayrıştırıp, bu hassasiyetleri kaşımak suretiyle siyaset yapılmaması gerektiğini söyledi.

Siyasetçinin işinin farklılıkları bir zenginlik olarak kabul edip bu desenleri ortak bir zeminde buluşturması gerektiğini savunan Ak Partili Canbolat “Bizler Ak-parti olarak Samandağ’ın ve ülkemizin dört bir yanındaki tüm renklerini  seviyor ve sahipleniyoruz. Bizler Samandağ ilçe yönetimi olarak da ilçemizin renklerini içimizde barındırmaktan mutluluk duymaktayız. Bizler demokrasiye inanan ve hayatını  bu değerleri koruyup kollamaya  adamış bir anlayışa sahibiz” şeklinde konuştu.

         Samandağlı olma veya Samandağ’ını sevme, Samandağ ve insanın hukuki, maddi ve manevi menfaatlerini korumaktan geçeceğini ifade eden Av. Canbolat “Samandağ insanının toplumun diğer fertleriyle karşı karşıya getirecek keskinleşmeler, Samandağ insanına yapılabilecek en büyük ihanettir. Bu sebeple ayrıştırma ve kamplaştırma siyasetinin biran önce terk edilip Samandağ’ına ve insanına nasıl hizmet edebiliriz, nasıl katkı yapabiliriz diye Samandağ geleceğinin etrafında tüm insanların bir araya gelmesini zorunlu olduğunu düşünmekteyiz” diye konuştu.

Ak Parti İlçe Başkanı Av. Canbolat, iktidarı döneminde başlatılan ve bitirilme aşamasında olan Samandağ- Antakya yolu, Temeli atılıp hızla çalışması devam eden Karaçay Barajı, yirmi yılı aşkın atıl durumda ki Samandağ kültür merkezinin yapılmasına yönelik bakanın özel gayretleriyle çıkartılan iki trilyonluk ödenek, Arsuz-Çevlik yolunun önümüzdeki yaza bitecek şekilde çabalar ile ilçeye 150 yataklı yeni hastane ve yeni adliye sarayı çalışmalarına dikkat çekti.

Ak Partili Canbolat, özellikle son anayasa değişikliğiyle daha da güçlenen laik, demokratik hukuk devletinin gereği olarak sosyal devlet anlayışını, en ücra yerleşim yerine ulaştırana dek 24 saat durmadan çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.


14.10.2010 19:34:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (1)
Sayfa: 1

Vedat

Samandağı 2020''ye taşıyacak tek parti Aşkın ve Devrimin Partisi Özgürlük ve Dayanışma Partisidir. Türkiyenin tek sosyalist partisnin tek sosyalist belediyesi Samandağ''dır. Türkiyenin de yüz akıdır.

15.10.201013:01:03

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida