Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İskenderun’a 3. Yapı Kredi Şubesi Açıldı

Yapı Kredi’nin, İskenderun Körfez şubesi Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, Merkez Bankası Müdürü Tayfun Sonek ve Yapı Kredi bölge üst düzey yetkililerinin katıldığı kokteylli törenle hizmete açıldı.

Çay Mahallesi Tayfur Sökmen Bulvarı No:17/3’de bulunan Yapı Kredi İskenderun Körfez Şubesinin açılış Kokteyline, İskenderun İlçe Belediye Başkanı Yusuf Civelek, Merkez Bankası Şube Müdürü Tayfun Sonek, Deniz Ticaret Odası Başkanı Bülent Kavsak, Yapı Kredi Bölge Müdürü İbrahim Ethem Şenol, Operasyon Bölge Müdürü Tolga Gönenç, Güney Saha Müdürü Kemal Nadir Ünal ile kalabalık davetli müşteri topluluğu katıldı.

İskenderun şube Müdürü Osman Kırca, Haziran ayından bu yana ilçesinde faaliyet gösteriyor olmalarından büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.

Müşterilerine sundukları ayrıcalıklı ticari ve bireysel Yapı Kredi hizmetleriyle, gelişen ve büyüyen Hatay ili ekonomisine katkıda bulunmak adına yola çıktıklarını dile getiren Kırca, Çay mahallesi sakinlerini, şubelerinin bankacılık hizmetlerinin yanında sigorta, leasing, faktoring ve bireysel emeklilik gibi diğer bankacılık alanlarıyla da buluşturuyor olmaktan duydukları heyecanı ifade etti.

Açılış Kurdelesini İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, Merkez Bankası Şube Müdürü Tayfun Sonek, Yapı Kredi Bölge Müdürü İbrahim Ethem Şenol, Operasyon Bölge Müdürü Tolga Gönenç, Güney Saha Müdürü Kemal Nadir Ünal, Şube Müdürü Osman Kırca ve bir bayan memurla birlikte keserek açılışı gerçekleştirdi.

Yapı Kredi Bankasının ekonomik verileri çok iyi analiz edip, fizibilite çıkartarak kentte üçüncü şubelerini açtıkları için kutlayan İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, Yapı Kredi Bankasının İskenderun Limanının özelleştirilmesiyle ilgili gelişmeleri yerinde öngördüğü değerlendirmesi yaptı.  

Geçen dönemde Türkiye'nin dört bir yanında 240 yeni şube açan Yapı Kredi 2010 yılında da 60 şube açmayı planladığı kaydedildi.


29.09.2010 15:01:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida