Kocatepe Mahallesinde Pompalı Dehşeti!
 

Hatay’ın İskenderun İlçesinde gündüz bir kişi pompalı tüfekle saldırıya uğradı. Ayak ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Orhan M. ilk müdahalenin ardından Adana Balcalı Hastanesine sevk edildi.

İddialara göre Koca Tepe Mahallesinde bulunan Orhan M, özel otomobilden inen iki kişinin pompalı tüfekle saldırıya uğradı. Emin G, ve kimliği tespit edilen ancak polis tarafından aranan kişi elindeki pompalı tüfekle Orhan M.’ye ateş açtı. Vücudunun çeşitli yerlerinden saçma isabet ederek ağır yaralanan Orhan M, 112 acil servis ambulansı ile İskenderun devlet hastanesine getirildi. Doktorların ilk müdahalesinde bacağı ile vücudunun çeşitli yerlerine gelen saçmalardan dolayı bacak bölümünde önemli parçalanmaların bulunduğu görülen yaralının durumu ciddiyeti nedeniyle Adana Balcalı Tıp Fakültesi Hastanesine sevk etti.

Yaşanan olayın ardından yakınları hastaneye akın ederken bir bayanda gözleri önünde yaşanan vurulma olayından dolayı baygınlık geçirerek hastaneye getirildi.


17.09.2010 2:06:55

 

Ziyaretçi Defteri

haluk ensari

İskenderun'da elektrik sorununa kim dur diyecek Pazar günü 2 ila 5 saat yapılan elektrik kesintileri bazı mahallelerde bu süre zarfından dahada uzun sürdü ve Bugün ise halk adeta illallah etti sabah d...

Oku  |  Yaz