Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Başkan Kasım Şimşek’e Doktor Damat!

        Adil Coşkuner/Erzin

Hatay‘ın Erzin ilçesinin Ak Partili Belediye Başkanı Kasım Şimşek’in doktor kızı Merve, muhteşem bir düğün töreniyle Adnan Dilli ile hayatını birleştirdi.

Belediye düğün salonu bahçesinde yapılan düğün törenine AKP Hatay milletvekili Mustafa Öztürk, eski AKP Hatay milletvekili İsmail Soylu, İlçe emniyet müdürü A.Fuat Bozkurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Oruz, ETSO Başkanı Bekir Soylu, siyasi parti başkanları ve kalabalık davetli iştirak etti.

Başkan Şimşek düğün örenine gelen davetlileri girişte eşi Ayşegül Şimşekle karşıladı ve hoş geldin dediler.

Belediye Başkanı Kasım Şimşek’in Dahiliye Uzmanı güzel Dr kızı Merve ile Kadın Doğum Uzmanı meslektaşı Adnan Dilli çiftinin düğün öncesi Başkan yardımcısı Mehmet Vural tarafından nikahları kıydı. AKP Hatay Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Öztürk ve işadamı Bestami Parlak’ın şahitlik yaptıkları nikah töreninde evlilik cüzdanı Dr. Merve Dilli’ye verildi.

DÜĞÜN JENARATÖRLE AYDINLATILDI

Düğün merasiminin devam ettiği saatlerde elektriklerin kesilmesiyle karanlığa bürünen salon için jeneratör getirildi. Düğün yeri Jeneratörle aydınlatıldı, ancak voltajı az gelince müzik aletleri çalışmadı. Yarım saat süren sessizlikten sonra gelen elektrik ile düğün büyük bir coşkuyla devam etti.

GECEYE LATİF DOGAN DAMGASI VURDU

 ‘Küstüm şarkısı’ ile ününü tüm Türkiye’ye duyuran türkücü Latif Doğan gecenin ilerleyen saatlerinde sahne aldı. Söylediği türkülerle davetlilere keyifli dakikalar yaşatan Latif Doğan doktor çiftin düğününe renk kattı. Coşkulu davetli topluluğu Latif Doğan’ın söylediği türkü ve şarkılarla Başkan Şimşek’le birlikte pistte halaylar çekti.

Balcalı Tıp Fakültesinde Dahiliye Uzmanı olarak çalışan Dr. Merve Dilli Osmaniye’de görevli eşi Kadın Doğum Uzmanı Dr. Adnan Dilli ile birlikte Adana’ya yerleşecekleri öğrenildi.


13.09.2010 14:58:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida