Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Vatan Bilgisayar, 13. Mağazasıyla İskenderun’da!

Türkiye’nin öncü teknoloji perakendecilerinden Vatan Bilgisayar, ülke çapındaki 13’üncü Vatan Notebook mağazasını İskenderun’daki “Prime Mall AVM”de açarak toplamda 28 mağazaya ulaştı.

Kapılarını İskenderun halkına açan Vatan Notebook mağazasında tüm notebook’larda World’e özel %20 indirim ve 5 taksit fırsatı ziyaretçileri bekliyor. İskenderun’un ilk alışveriş merkezi olma özelliğine sahip Prime Mall AVM’de, toplam 125 m²lik alanda kurulan Vatan Notebook İskenderun mağazası, ziyaretçilerini 25 Ağustos Çarşamba günü ağırlamaya başladı. 15 markanın 140 farklı notebook çeşidini bir araya getiren Vatan Notebook İskenderun mağazasında, açılış şerefine ilk 12 gün ziyaretçilere tüm notebook’larda World’e özel %20 indirim ve 5 taksit fırsatı sunuluyor olacak. Ağırlıklı olarak notebook ve çevre birimleri alanında seçkin ve uygun fiyatlı ürün seçeneklerini bir araya getiren Vatan Notebook mağazaları, özel olarak tasarlanmış iç dizaynları ve notebook odaklı ürün yelpazesiyle Türkiye’de ilk kez uygulanan bir konsepte sahip.

Teknoloji uzmanlarından teknoloji tutkunlarına hizmet Vatan Bilgisayar’ın hizmete dayanan vizyonunun en iyi örneği olan Vatan Notebook mağazaları, notebook konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanlarıyla teknoloji tutkunlarının ihtiyaç ve beklentilerine göre kendileri için en doğru ürünü bulmalarına yardımcı oluyor. Yüzlerce çeşit ürünle hizmet veren Vatan Notebook mağazaları, ürünleri deneme imkanı da sunduğundan müşterilerin doğru teknolojiyi seçme ve bütçelerine en uygun alışverişi yapmalarını mümkün kılıyor. Vatan Notebook mağazaları, Vatan Bilgisayar’ın ekonomik fiyat, yüksek kalite ve mükemmel hizmet anlayışını yansıtıyor. Her hafta, haftanın ürünleri kampanyası ile monitör, cep telefonu, dijital fotoğraf makinesi ve benzeri ürünler sadece Vatan Notebook mağazalarına özel fiyatlarla satışa sunuluyor.


26.08.2010 11:31:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida