Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Çelik İş Sendikası'nda Delege Seçimi

Çelik İş Sendikası İskenderun Şubesi'nin 7. olağan genel kurul toplantısı öncesinde yaptığı seçimle delegelerini belirledi. Seçime katılımın yüzde 90 oranında sağlandığı bildirildi.

İSDEMİR, Ekinciler ve İskenderun Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarda çalışan 7 bin 500 Çelik-İş Sendikası üyesi işçinin oy kullandığı seçim, yoğun katılımla gerçekleşti. Üyeler, önümüzdeki aylarda yapılacak olan Şube genel kuruluna katılacak 150 şube delegesini belirlemek amacıyla sandık başına gitti.

Sabah saatlerinde başlayan seçim, olgun bir atmosferde gerçekleşti. İskenderun Şube yönetiminin de oy kullanıp yakından takip ettiği oylamada, genel kurulda yönetimi belirleyecek 150 delege de böylece netleşmiş oldu.

Delege seçimlerinin değerlendirmesinde bulunan Şube Başkanı Cengiz Gül, katılımın yüzde 90'ları aştığını ve büyük bir heyecan yaşandığı gözlemlediğini ifade ederek, üyelerin hür iradesi ve demokratik bir ortamda gerçekleştirilen seçimin Çelik işçisine hayırlı olmkası dileğinde bulundu.

Başkanı Cengiz Gül, "Demokratik bir ortamda yapılan delege seçiminde işçilerimizin yüzde 90’lara varan bölümü oy kullandı. İzinde olmalarına rağmen çok sayıda işçimizin de işyerlerine gelerek üstlendiği sorumluluğunun gereği ile oy kullanmaları sendikamıza olan bağlılıklarını göstermiştir" dedi.


07.08.2010 15:57:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida