Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Babalar Gününe Hediye Püf Noktaları

İskenderun’da Binbaylar giyim mağazası, Babalar Günü’ne özel kampanyalarıyla geniş ürün seçeneklerini tüketicilerin tercihlerine sunuyor.

Babalar günü alış verişi kent merkezinde esnafın yüzün güldürdü. Evlatları için en değerli iki varlıktan biri olan babalar için her zaman özel bir şeyler yapmayı, onu ne kadar sevdiklerini göstermek isteyenler mağazalara akın ettiler. En iyi ve uygun hediyeyi bulma çabasında olanlar için Binbaylar Mağazası yetkilisi Nihat Binbay, çeşitli seçenekler sunuyor. Giyimde babaların zevklerine ve hobilerine hitap edecek türden geniş ürün yelpazesini özel indirimlerle İskenderun halkına sunduklarını belirten Mağaza yetkilisi Nihat Binbay, “Hayatımızda bu kadar önemli yer teşkil eden varlıklara doğal olarak minnettarlığımızı en güzel şekilde ifade etmek isteriz. Her yıl Haziran ayının 3. pazar günü kutlanan Babalar Günü, en azından senede bir gün de olsa bizlere minnettarlığımızı sunabilme imkânı vermektedir. Babalar Günü’nde alacağınız yaratıcı, farklı hediyeler sayesinde babanızı mutlu edebilir, senede bir gün de olsa ona kendisini özel hissetme fırsatını verebilirsiniz” dedi.

En önemli noktanın tüm bu seçimlerde babanın zevklerini ve hoşlanabileceği şeyleri göz önünde bulundurarak hediye seçiminin yapılması gerektiğini vurgulayan Binbay “Mağazamızda babalara özel kampanya seçeneklerimiz bulunuyor. Gömlek,  kravat,  cüzdan, tişört gibi seçenekler bu özel gün dolayısıyla rağbet görüyor. Tüm babaların bu özel günlerini kutluyorum” şeklinde konuştu.

Mağazanın erkek reyonu çalışanları da bu özel gün dolayısıyla ne alacağı konusunda kararsız kalanlara yardımcı oluyor.


.. ::

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)