Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Yeni Bina

Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL

Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçilmesinin ardından tebrikleri kabul eden Ahmet Bölükbaşı üyelerine daha kaliteli hizmet vermek amacıyla yeni bina yapımı için girişim başlattıklarını açıkladı.

Yeşilköy Beldesinde Akaryakıt istasyonu bulunan işadamı Davut Gerkes ziyaret ettiği Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı’nı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Bölükbaşı da, odanın mevcut haliyle esnaf ve sanatkarlara olması gereken kalitede hizmet veremediğini belirterek “Eski tören alanı sahasında Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odasının yanında Esnaf ve Sanatkarlar Odasını yapmak için gerekli çalışmayı başlattık. Değerli işadamlarımız bizlere bu günden destek olmaya hazır olduklarını iletince bizlerin çalışma heyecanına katkı sunmaktalar. Davut Bey’e bu manada teşekkür ediyorum” dedi.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ömer Küsbeoğlu’nu da telefonla arayarak konuyu anlatan Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu’nun da kendilerine yardımcı olmaya hazır olduklarını ilettiğini söyledi.


.. ::

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Yorum (0)