Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Yeni Bina
 

Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL

Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçilmesinin ardından tebrikleri kabul eden Ahmet Bölükbaşı üyelerine daha kaliteli hizmet vermek amacıyla yeni bina yapımı için girişim başlattıklarını açıkladı.

Yeşilköy Beldesinde Akaryakıt istasyonu bulunan işadamı Davut Gerkes ziyaret ettiği Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı’nı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Bölükbaşı da, odanın mevcut haliyle esnaf ve sanatkarlara olması gereken kalitede hizmet veremediğini belirterek “Eski tören alanı sahasında Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odasının yanında Esnaf ve Sanatkarlar Odasını yapmak için gerekli çalışmayı başlattık. Değerli işadamlarımız bizlere bu günden destek olmaya hazır olduklarını iletince bizlerin çalışma heyecanına katkı sunmaktalar. Davut Bey’e bu manada teşekkür ediyorum” dedi.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ömer Küsbeoğlu’nu da telefonla arayarak konuyu anlatan Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu’nun da kendilerine yardımcı olmaya hazır olduklarını ilettiğini söyledi.


.. ::

 

Ziyaretçi Defteri

Muhittin

Şehit pamir caddesinde yürüyemez olduk.Çevrede polisler var. zabıtalar var Nedir bu dolmuşların kornaya basarak üstelik havalı korna geçip gitmeleri.nerede yaşıyoruz hiç bir yetkili buna dur demeyecek...

Oku  |  Yaz