Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

NÜANS Güzel Sanatlar Merkezi Yeni Yerinde

İskenderun’da sanatsal faaliyetlerle on yılı aşkın süredir hizmet veren Nüans Güzel Sanatlar Merkezi, yeni yerinde sanatseverlere eğitim vermeyi sürdürüyor.

Şehit Pamir Caddesi Özen İşhanı’ndaki yeni yerlerinde sanatsal eğitim öğretimlerine devam eden Nüans Güzel Sanatlar Merkezi eğitmenlerinden Kemal Kasar, sanatsal aktiviteleri öğrenmenin yaşının olmadığını belirterek öğrenci gelişiminde de sanatın büyük önemi olduğunu söyledi.

Nüans Güzel Sanatlar Merkezi’nin her geçen gün daha da büyüyerek eğitim alanındaki hizmetlerinden dolayı gördüğü ilgi karşısında büyük mutluluk duyduklarını belirten Kasar “Müzik insan hayatının bir parçasıdır. Konservatuar, güzel sanatlar lisesi ve eğitim fakülteleri, müzik öğretmenliği bölümüne hazırladığımız öğrencilerimizde her yıl yüzde 80 başarı sağlanmıştır. Ayrıca konservatuar mezunu öğretmenler nezaretinde piyano, gitar, bağlama, keman, yan flüt, klarnet, şan (ses eğitimi) dersleri ile her yaştan müzikseverlere hizmet veriyoruz. Tüm bunların yanı sıra her öğretim dönemi sonunda kültür merkezinde halka açık konserler ile öğrencilerin başarıları tüm sanatseverlere sergilenmektedir” dedi.


.. ::

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (1)
Sayfa: 1

iskendereunlu

gecen yılki gösternizi izlemiştim sizleri ciddi ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.yeni yeriniz hayırlı olsun

20.01.201021:46:24