Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Ödüllü Makyör Kuaför Salonu Açtı

   İskenderun’u Kent dışında birçok yarışmada başarıyla temsil eden Makyörü Uğur Arslan kendi Kuaför salonunu Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek’in de katıldığı bir törenle hizmete açtı.

    İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek Kuaförlük mesleğinin tüm bayanları güzelleştirmeyi amaçladığını, herkesin zaman zaman bakıma ihtiyaç duyduğunu belirterek “Bütün kadınlar güzeldir, fakat bakımlı olan daha güzeldir. Siz onların güzelliklerine güzellik katacaksınız, İskenderunlu hanımlar daha da güzel olacak sayenizde. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

    İskenderun Mareşal Çakmak Caddesi Sağlık Ocağı bitişiğindeki Uğur Arslan Kuaför Salonunun açılış kurdelesini Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek ile Miss Bellisima Çiğdem Erten kesti, zılgıtlar ve alkışlar arasında Kuaför salonunun açılışı yapıldı.

    Açılış sonrası salonu gezen Başkan Civelek, salon sahibi Arslan’dan salonda verilen hizmetler ile ilgili bilgiler aldı.

    Make-Up Artist Uğur Arslan adı ve ‘Güzel Görünmek Hayata Güzel Bakmaktır’ sloganıyla İskenderunlu bayanların hizmetine girdiklerini ifade eden ödüllü Makyör Uğur Arslan, güzelliğine önem veren tüm bayanları beklediklerini vurguladı.


.. ::

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)