Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Öğrenci Kavgası İlköğretim Okulunu Karıştırdı!

Hatay’ın İskenderun İlçesinde bir okulda iki öğrenci arasında çıkan tartışma sonrası bir öğrencinin ayağı kırıldı. Olayın nedenini sorgulayan müdür yardımcısı da arkadaşının ayağını kıran öğrencinin yakını tarafından tartaklandığı öne sürüldü.

İddialara göre; İskenderun Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu 8/D sınıfta okuyan Ö.S ile 8/A sınıfında okuyan İ.K koridorda tartıştı. İtişme ve kalkışma sırasında Ö.S’nin ayağı bileğinden kırılması üzerine hastanede alçıya alındı. Müdür Yardımcısı S.Ö de durumu öğrenmek üzere sınıfta İ.K ile konuşmaya çalıştı. Sinirlerin gerilmesi üzerine Müdür Yardımcısı S.Ö öğrenciyi dövdüğü ileri sürüldü. Olayı ailesine bildirmesi üzerine İ.K’nın ağabeyi okula gelerek Müdür yardımcısını darp ettiği ve bıçak çektiği, araya ise öğretmenler ile hademelerin girdiği öğrenildi.

ÖĞRETMENLERDEN CAN GÜVENLİĞİ UYARISI

Okul İdaresi toplanarak arkadaşıyla tartıştığında ayağının kırılmasına neden olan öğrenci okuldan uzaklaştırma cezası aldı. Ertesi gün okula gelen öğretmenler öğrenci velisinin saldırısı ve can güvenlikleri olmadığı gerekçesiyle derse girmedi. Olaydan rahatsız olan veliler de çocuklarının güvensiz ortamda eğitim gördükleri gerekçesiyle okula gelerek tepkilerini dile getirdiler.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OKULA GELDİ

Sabah saatlerinde yaşanan olaylar üzerine Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’na gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Bereketoğlu, İdare ve can güvenlikleri olmadıkları gerekçesiyle sabah derse girmeyen öğretmenlerle bir araya gelerek görüşme yaptı. Okul çıkışında ise kapıda bulunan veliler ilçe mili eğitim müdürüne yönelerek olaylardan dolayı rahatsızlıklarını dile getirip can güvenliği sağlanmasını istediler.

NEFES KAVGASI

Tartışma sonrasında ayağı kırılan 8/D sınıfı öğrencisi Ö.S lavaboda elini yıkarken İ.K’nın nefesini kendisine vermesi üzerine ne yapıyorsun sorusundan sonra tartışma çıktığını belirterek, “Tartışmamız sırasında itiş kalkış oldu. Daha sonra olay bitti. Ancak teneffüste tekrar yanıma gelerek boğazıma sarıldı bu arada kayarak yere düştüm oda benim üzerime düştü. Beni hastaneye götürdüler ayağım kırılmıştı alçıya alındı. sonrasında neler oldu bilmiyorum” dedi.

  Bu arada ayağı kırılan ve alçıya alınan Ö.S’ evinde arkadaşları tarafından ziyaret edilerek geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu.


.. ::

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (3)
Sayfa: 1

7-c öğrencilerinde...

rabia ege bizim okul kötü bir alıskanlıklara sahıp degil fakat öğrencileri sahıp bundan dolayı bole oluyoorr cnm:)))

21.11.201110:40:53

rabia ege

ewt benim okulum böyle şey olabilir ama okulum çok qüzéll[kimse laf sokmasın]

14.02.201119:27:44

ali mert

rezalet, ilkokula kadar düştü.

15.01.201009:43:35