Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Şoförler Odasında Başkan Adayı Seven İddialı

   İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adaylığını açıklayan Kadir Seven, amaçlarının şoför esnafını rahatlatmak sorunlarına ivedi çözümler getirmek olduğunu söyledi.

   Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği(TEMAD)’nde açıklama yapan Şoför esnafı Kadir Seven, 24 Ocak 2010 tarihinde yapılacak olan İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası kongresinde yıllar sonra ilk kez yeni bir başkan adayının olmasını da kendisi için avantaj olarak değerlendirdi.

    Seven, her faaliyetinde devletin yasalarını rehber sayacağını, Atatürk İlkeleri’ni de baz alarak şoför esnafının sorunlarına projeleriyle çözümler üreteceğini vurguladı.

    Zamanını ve enerjisini şoför esnafının zor gününde yanında olmak için harcayacağını ifade eden seven, “Adaylığımı mensubu olduğum kurum olan TEMAD’ın çatısı altında açıklamamın anlam taşıyacağı, sorumluluk yükleyeceği ve güç vereceği inancındayım. 30’uncu yılını geride bırakmış bir esnaf odası başkanlığının, ilk defa alternatifinin olması, yeni alternatif yönetiminin donanımlı seçkin ve gerçekten şoför esnafı içinden olması avantajımızdır” dedi.

    Yaklaşık 1700 üyesi olan esnaf odasının faaliyetlerine çözümler üretmek için; başta siyaset olmak üzere, hiçbir ek işle uğraşmayacaklarının altını çizen başkan adayı Seven zaman ve enerjilerini esnafın sorunlarının çözümü için kullanacaklarını, esnaflarını ciddiye aldıklarını, çünkü kendisinin de şoför esnafı olduğunu sözlerine ekledi.


.. ::

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Yorum (3)
Sayfa: 1

mert

helal kadir amca sana

08.01.201017:11:03

serhat

boyle gelmıs boyle gıder duzene karsı cıkan adayımız sevene sonuna kadar destegiz başarılarının devamını dileriz

08.01.201015:28:00

Ertuğrul

Sıtkı Akın 40 yıl başkanlık yaptı. siz de 40 yıl yaparsınız artık.

08.01.201000:38:08