Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Y. İskenderunspor Güç Topluyor

     Hatay Süper Amatör Liginde şampiyonluğu hedefleyen Yeni İskenderunspor devre arasında işi sıkı tutuyor.

     İlk yarıyı 25 puanla ikincilikle tamamlayan Y. İskenderunspor, lider Erzin Belediyespor ile arasındaki iki puanı kapatmak için yoğun bir çalışma programı uyguluyor. Sahada yaptığı antrenmanların yanı sıra salonda da çalışmalarına devam eden turuncu-mavili ekip, Lara Spor

Merkezi’nde kondisyon aletleriyle Spor Eğitmeni Fitness uzmanı Zehra Bölük gözetiminde güç topluyor. Antrenör Can Güven’in yönetiminde Fitness Uzmanı Bölük, çalıştırdığı futbolculara yüklendi. Yaklaşık bir buçuk saat süren çalışmada futbolcuların hırsı dikkat çekti.

 

     GÜVEN “BİZ LİG SONUNU DÜŞÜNÜYORUZ”

    Antrenman sonrasında değerlendirmede bulunan turuncu-mavili ekibin Antrenörü Can Güven, ikinci yarıya fırtına gibi esmek ve hedeflerine ulaşabilmek için yoğun bir çalışma temposuyla hazırlandıklarını belirterek, “Devre arasını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Terfi maçlarına muhtemel rakiplerimiz arasında yer alacaklarını düşündüğümüz Kozan Belediyespor ve Ceyhan Belediyespor ile birer hazırlık maç yaptık. Bu maçlarda futbolcularımız çok iyi bir performans ortaya koydu” dedi.

    Antrenör Güven, ligde bulundukları yerin etkisinde olmadıklarına dikkat çekerek “İlk yarının sonlarında birçok talihsizlikleri yaşadık. Sakat, hasta ve cezalı futbolcularımız birleşince ilk yarıyı istediğimiz şekilde tamamlayamadık. Ama Kayserispor’u da lider olarak gördük. Ama büyükler geç de olsa lider olur. Biz sezon sonunda şampiyon olup İskenderun’a şampiyon bir takım armağan etmek istiyoruz. Bunun için de gerek yönetim ve gerekse futbolcu kadromuz üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye çalışıyor” diye konuştu.

 

     TAKIMA DESTEK ŞART

     Kentin adını taşıyan bir takımın sahipsiz bırakılmaması gerektiğine dikkat çeken Antrenör Güven şöyle konuştu:  “Bizler, İskenderunspor’un ruhunu yeniden harekete geçirmek için yola çıktık. Bu yolda kenti yöneten seçilmiş ve atanmışların bizi yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Verecekleri maddi ve manevi destekle bu takımı yeni sezonda profesyonel lige taşımayı arzuluyoruz. Bu arzu içerisinde bulunan herkesi desteğe çağırıyorum.”


.. ::

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (1)
Sayfa: 1

turuncu mavi

BAKIYORUZ HERKES İŞİNE GELİNCE İSKENDERUN ADINI KULLANIYO AMA SEHRİN ADINI TAŞIYAN RENLERİNİ TAŞIYAN TAKIMA KÖSTEK OLMAK İÇİNDE HER YOLU DENİYOR BİR İSKENDERUNSPOR RAHATSIZLIGI ALMIS BAŞINI GİDİYOR BİZ TARAFTAR OLARAK HAZIRIZ MÜLKİ AMİRLERİMİZİN DESTEĞİYLE BU ŞEHİR RENKLENECEK GERÇEK TARAFTAR ORTAYA ÇIKACAK SAHİPSİZ OLMADIĞIMIZI GÖSTERELİM BU TAKIMA DESTEK VERELİM.BU ŞEHİR TURUNCU MAVİYİ ÖZLÜYOR.GERİSİ NE TAT NE TUZ VERİYOR.

28.12.200914:01:33