Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Ucuz Mobilya Kampanyasına Hücum!

        İskenderun’da işadamı Şaban Yılmaz yönetimindeki bayii mağazasının açılışının 1. yıldönümü dolayısıyla, ürünlerde düzenlenen yarı yarıya indirim kampanyası izdihama neden oldu.

Alfemo Hatay yetkili bayii, kuruluşunun 1.yıldönümü dolayısıyla başlattığı yüzde 50’nin üzerindeki indirimli kampanyayla vatandaşların akınına uğradı. Mağaza önünde kuyruklar oluşturan vatandaşlar indirimli mobilya ürünlerinden almak için adeta yarıştı.

Hatay Yetkili Bayii Şaban Yılmaz, ekonomik kriz dolayısıyla alım gücü düşen vatandaşların yüzünü güldürmek amacıyla böyle bir kampanya organize ettiklerini ve gösterilen ilgiden son derece memnun olduklarını açıkladı.

Güney Anadolu Bölge Müdürü Ufuk Yağmurcu da, sektöre ivme kazandıran kampanyalarla en iyi ürünü, en iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle sunduklarını belirterek “Kampanyayla kaçırılmayacak fiyatlarla sunulan ürünler gerçek fiyatının bile altındadır. İskenderun halkı Hatay yetkili bayii mağazasının 1. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gerçekleştirilen kampanyaya büyük rağbet gösterdi” dedi.

Büyük indirim dolayısıyla vatandaşlar tarafından mağazadaki ürünlere çok fazla talep olunca, çekiliş yapıldı. İsim yazdırıp çekiliş sonunda isimleri çıkanlar diledikleri bir ürünü alma fırsatını yakaladılar. İsmi çıkmayanlar ise eli boş dönmek zorunda kaldı.

Mağazada yarı fiyatına verilen ürünlerden alabilmek için bir biriyle yarışan vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Alışveriş yapmak isteyen vatandaş sayısı artınca mağaza çalışanları müşterilere yanıt vermekte zorlandı.


.. ::

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)