Neccar Cafe'de Kahvaltı Keyfi
 

Antakya’da kısa bir süre önce hizmete giren Neccar Cafe Restaurant'ta artık yöresel yemeklerden oluşan kahvaltı keyfi yaşanıyor.

Neccar Cafe Restaurant'ta yöresel kahvaltı günleri, Antakya'da gerçekleştirilecek olan Kültür Yürüyüşü ile birlikte başladı. Neccar Cafe Restaurant Sahibi Meryem Gündüz, "Yeni hizmete giren bir turizm işletmesi olarak, yöresel yemeklerimizden oluşan bir kahvaltı düzenlemeye karar verdik. Açık büfe olan yöresel kahvaltımızda gözleme, katıklı ekmek, çökelek salatası vb. gibi çok özel damak tadına yakışan yemeklerimiz bulunuyor. Kahvaltımıza bekliyoruz" dedi.

Tarihi dokusu ile nezih bir ortama sahip olan Neccar Cafe Restaurant'ta her hafta sonu yapılacak olan açık büfe yöresel yemeklerden oluşan kahvaltı keyfinin, benzer işletmelere oranla daha uygun fiyata olacağı da belirtildi.

Meryem Gündüz, yöresel yemeklerden oluşan kahvaltı keyfini yaşamaları için Antakyalıları, Kurtuluş Caddesi üzerinde Habib-i Neccar Camii karşısında bulunan Neccar Cafe Restaurant’da davet etti.  


.. ::

Sayfa: 1

Tuğba

Eminim çok lezzetli yemekler vardır Kesinlikle Antakya ya gittiğimde bende uğrayacağım. Neden İskenderunda böyle güzel yerler yok Bıktık dönercilerden

04.11.200916:15:46

Meryem Meltem DAĞ

Hayrlı olsun... =) başarıların devamını dilerimm.. Antakya ya geldiğimde mutlaka uğrıcamm..

03.11.200922:41:45

 

Ziyaretçi Defteri

Muhittin

Şehit pamir caddesinde yürüyemez olduk.Çevrede polisler var. zabıtalar var Nedir bu dolmuşların kornaya basarak üstelik havalı korna geçip gitmeleri.nerede yaşıyoruz hiç bir yetkili buna dur demeyecek...

Oku  |  Yaz