Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İskenderunlu Makyör Ünlülerle Şova Çağrıldı

Antalya Kemer’de yapılacak, Türkiye ve Avrupa’nın ünlü makör-makyözlerinin katılacağı şova İskenderunlu ödüllü Makyöz Uğur Aslan da, davet edildi. Aslan, iki aydır ünlülerin de katılacağı şova hazırlanıyor.

Bir süre önce Marmaris’te yapılan ve 49 ilden katılan 500 makyör arasında Türkiye birincisi İskenderunlu Uğur Arslan, kendini ispatlayarak Makyaj Şovu organizasyonların aranan ismi oldu.

27-30 Ekim arası Antalya Kemer Şato Prestige beş yıldızlı otel de yapılacak Makyaj şova davet edilen ödüllü Makyöz Uğur Aslan Türkiye ve Avrupa’nın ünlü makör-makyözleriyle birlikte şovunu yapacağını söyledi.

Türkiye ve Avrupa’nın ünlü makör ve makyörleriyle bir araya gelerek yapacağı şovu ile İskenderun’u temsil edeceğini belirten Uğur Aslan “Antalya Kemer Şato Prestige beş yıldızlı Otelde gerçekleştirilecek organizasyonda ünlülerle Şovlar yapacağız. İki aydır hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Kıyafetinden, yapacağım makyaja ve tasarımımıza kadar bir bütün olarak şov hazırlığı içerisindeyiz. Hazırlıklarımız sırasında ekip arkadaşlarımla fikirlerimizi paylaşıyorum. En iyi işi çıkartıp İskenderun’un adını organizasyonda duyurma istiyorum” dedi.


.. ::

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (1)
Sayfa: 1

canan yarıcı

canım kardeşim seni daha iyi yerlerde göreceğiz inşallah

05.10.200909:40:47