Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Uğur Dershanesinde KPSS Kursları Verilecek

 

    İskenderun Uğur Dershanesi kurucusu Attila Karakayalı tüm Türkiye’de olduğu gibi şubelerinde de KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) hazırlık kurslarına başladığını bildirdi.

     İskenderun Uğur Dershanesi kurucusu Attila Karakayalı ‘Uğur Dershaneleri’nin kurumsal yapıda bir kuruluş olduğunu, bağlı olduğumuz Uğur Bahçeşehir Eğitim Kurumları faaliyet göstermeyi planladığı bir kursla ilgili 2-3 yıl süren hazırlığını tamamlandığında düşünülen kursların şubeler tarafından faaliyete geçirilmesine müsaade edildiğini söyledi.

     Atilla Karakayalı, genel merkezlerinin bu bağlamda tüm hazırlıklarını tamamladığını vurgulayarak “Bizde İskenderun Uğur Dershanesi olarak 2009- 2010 öğretim yılında KPSS kursları ile ilgili tüm hazırlıklarımızı yaptık. Kurslarımız; Genel Kültür-Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri derslerini kapsıyor. Genel Kültür ve Genel Yetenek derslerini güçlü kadromuzla; Eğitim Bilimleri derslerini de; eğitim bilimleri alanında deneyimli iki öğretim üyesi ve bir rehber öğretmenle sürdüreceğiz” dedi.

    YGS-LYS-SBS-YDS hazırlık kursları gibi KPSS hazırlık kurslarını da aynı ciddiyet ve kalitede sürdüreceklerini sözlerine ekleyen Karakayalı “Kurs kayıtlarımız 3 Ağustos’ta başlayacak. Daha geniş bilgi almak isteyenler, dershaneye bizzat gelerek veya 613 43 42 no’lu telefonla bilgilere ulaşabilirler’’ diye bilgi verdi.


.. ::

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Yorum (1)
Sayfa: 1

shralt

öncelikle kutluyorum çünkü iskenderuna iddalı kpss kursu gerekiyor ama eğitim bilimlerindeki 5 dersi nasıl 2 hocayla idare edecekler merak ediyorum ölçme ve prgram geliştirme eğitimcileri kendi branşlarımı

30.08.200915:47:30