Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İskenderun’da Doğal Gaz Hattı Tam Gaz

   Doğu Akdeniz’de dört ili, sekiz ilçeyi ve altı beldeyi kapsayan Doğal gaz dağıtım hizmetleri çalışmaları İskenderun’da Modernevler ile Akbağlar’a kadar ulaştı. Yüklenici firma elemanları kentin diğer mahallelerinde hattın geçeceği güzergâhları belirlemeye çalışıyor. 

    Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafından ihale edilen Çukurova Doğal Gaz Dağıtım Lisansı İhalesi'ni kazanan Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’nin dağıtım çalışmaları Adana, Mersin, Osmaniye, İskenderun, Tarsus, Ceyhan, Dörtyol, Toprakkale, Payas, Karayılan, Sarıseki, Denizciler, Bekbele, Nardüzü, Azganlık, Belen, Kadirli ve Antakya'yı kapsıyor.

    Hatay’da önce Dörtyol'da döşenecek olan doğalgaz hattı çalışmaları, İskenderun'a kadar ulaştı. Yüklenici firma ekipleri ilk etapta  Modernevler ve Akbağlar Mahallelerinde şebeke çalışmalarını sürdürüyorlar. Periyodik olarak sürdürülecek olan çalışmalar, tepe mahallelerindeki işlemlerin tamamlanmasıyla şehir merkezine geçilecek.

     Yüklenici firma kentin iki mahallesinde doğal gaz borularını belirlenen güzergahlara döşerken, kentin diğer semtlerine de dağılan ekipler doğal gaz borularının geçeceği noktaların tespit çalışmalarını sürdürüyorlar.


19.07.2009 20:21:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (4)
Sayfa: 1

ŞAHİN ERDEM

BENCE İYİ

18.02.201417:30:47

emre kağan dağ

teşşekürler iyi yapıyosunuz ama söğüt sitesine verilmedi
lütfen gereğini arz ederim

07.09.201319:54:14

DLEK YAVUZ

İSKENDERUNA DOĞAL GAZ GELMESİ BANA GÖRE BÜYÜK BİR NİMET.EN KISA ZAMANDA TAMAMLANMASINI DİLİYORUM TŞK.

15.02.201220:46:55

hasan özdemir

İlçemize Doğal Gaz getirenlere şükranlarımı sunarım.Yanlız biryeri yaparken diğer yerleri yıkmamak lazım.Doğal gaz boru hattı yapılırken kanal açmak için kesilen asvaltlar tekrar doldurulmuyor.Bu kesme işlemlerinden doğan kanal oto lastiklerini bıçak gibi kesmekte ve yahut şöför panikleyip ani fren yaparak diğer araçlara zarar vermektedir.Şimdi soruyorum bu asvatlama işini yüklenici firmamı, belediyemi yoksa karayolarımı yapacak.Allah aşkına birileri bu olaya el atsın.Saygılarımla

24.12.200908:44:28

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida