Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

MHP Karayılan'da Gövde Gösterisi Yaptı!

Milliyetçi Hareket Partisi Karayılan Belediye Başkan adayı Mehmet Yurtman’ın belde Seçim bürosunun açılışını Hatay Milletvekili Turan Çirkin, İl Başkanı Şefik Çirkin yaptı. MHP İl Başkanı Şefik Çirkin, Siyasette alet olan Demir çelik yetkililerine sert mesaj gönderdi.

Törene, Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Turan Çirkin, İl Başkanı Şefik Çirkin, İskenderun Belediye Başkan adayı İbrahim Gül, Denizciler Belediye Başkan adayı Muhittin Kara, Belen Belediye Başkan adayı Cemil Yılmazlar, Çelik İş sendikası yönetim kurulundan bir grup üye, partililer ile demir çelik işçileri törene katıldı.

Tören başlamadan önce Karayılan da adayların tartışmaları sürerken Çelik iş sendikasında yönetim de ikiye bölündü. Sendika Başkanı Cengiz Gül bağımsız aday çıkartarak kendi yönetiminden ayrı düşerken Çelik İş sendikası Yönetim Kurulu üyelerinin MHP kanadından Metin Özdemir, sendika ve İsdemir sitelerin adayının Mehmet Yurtman olduğunu deklere ederek “Kimse bizlere aba altından sopa göstermeye kalkmasın! Biz sözümüzde her zaman durduk, bundan sonrada duracağız. Kimse kendini işçilerin üzerinde görmesin” dedi.

Tören saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Karayılan Belediye Başkan adayı Mehmet Yurtman, Belediye Başkanlığına hizmet için talip olduğu bu nedenle beldede yapılacak her şeyi birlikte ve beraberlik içinde yapacaklarını, bu yolu kapamaya çalışanlara da başarılı olamayacaklarını söyledi.

MHP İl Başkanı Şefik Çirkin de, Karayılan için en hayırlı adayı halkın önüne çıkarttıklarını, bundan sonra görevin belde halkının olduğunu vurgulayarak “Milliyetçi Hareket 40 yıldır dimdik ayakta ve Türkiye’ye her zaman ayakta olduğumuzu göstermiş bulunuyoruz. Bundan sonra da 29 Martta yapılacak olan seçimlerin Karayılan ve beldelerde zaferle sonuçlanacağını biliyoruz ve çalışıyoruz” diye konuştu.

İl Başkanı Çirkin, Karayılan’a bağlı demir çelikte bulunan bazı yöneticilerin çıkıp siyasi partilerde şov yapmaya kalktıklarına işaret ederek şöyle devam etti: “Biz sahneye inersek herkes hesap verir, bizim adayımız Mehmet Yurtman’dır. Çelik iş sendikası yönetimi de yanımızdadır”

MHP Karayılan seçim bürosu MHP Hatay Milletvekili Süleyman Turan Çirkin, İl Başkanı Şefik Çirkin ve partililer tarafından törenle açılışı yapıldı.


15.02.2009 23:58:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (16)
Sayfa: 1

KARAYILANLI AYDIN

SONUNA KADAR YANINDAYIZ MEHMET YURTMAN BAŞKANIM BU MAKAM SEN GİBİ ŞEREFLİ DÜRÜST İNSANLARA YAKIŞIR SİTE VE KARAYILAN HALKI YAPILAN OYUNA GELMİCEK ÇÜNKİ BİZLER BÜTÜNÜZ BU BÜTÜNLÜĞÜ SENİN ÖNDERLİĞİNDE KORUYACAĞIZ.ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERECEK BAŞKANIM.ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN BAŞKANIM MEHMET YURTMAN ABİME SELAMLAR

Mar 8 2009 12:00AM

BİR SEÇMEN

ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN MEHMET YURTMAN ABİM. SANA KUYUY KAZANLAR KAZDIKLARI KUYUYA DÜŞECEKLER İNŞŞALLAH. 30 MARTTA MAKAMINDA GÖRMEK DİLEĞİYLE...

Feb 28 2009 12:00AM

ülkücü kardeşiniz

sayın metin önde doğru söylüyorsunuz. Herkes haddini bilsin .kırıkhandan gelirken bmv ile mi gelmiş acaba

Feb 25 2009 12:00AM

ERZİNLİ ÜLKÜCÜ CİMBOM

isdemirde ülkücü hareket engellenemez sonuç belli en büyük MHP

Feb 21 2009 12:00AM

baba

Selam Sayın Mustafa Özdemir sayın metin önder Sayın Mehmet yurtman
Sizde bu yürek olduğu müddetçe kimse size meydan okuyamaz Allah yolunuzu açık etsin
Kalbimiz sizlerle saygılarımla baba

Feb 20 2009 12:00AM

osmaniyeli ülkücüler

SelamunAleykum:Başkanım arkanızdayız. Gümbür gümbür geliyoruz.Bu seçimle herkez haddini bilecek . Sonuç belli 2000 oydan aşşağı olmaz.ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ

Feb 20 2009 12:00AM

kartal 705

karayılan belediye başkanlığı seçim çalışmalarında tüm ülküdaşların , cenabı hak yar ve yardımcısı olsun . bağımsızlar kulağınıza küpe edin....!
ÜLKÜCÜ HARAKET ENGELLENEMEZ

Feb 19 2009 12:00AM

(A) KADROSU ADINA

Biz ereğli gurubu ve diğer (A) kadrosu olarak sendikanın adayına karşı bir tepkimiz var.Çünkü adam gibi kendi siyasi parti adaylarını bırakıp tabiricaizse satıp bağımsız aday çıkarmışlardır.MUSTAFA ÖZDEMİR VE METİN ÖNDE beye dik duruşlarından dolayı teşekkür ederiz.SİTEDE 3500 OY alırız diyenlere 29 MART''ta sandıktan 350 oy anca alacaklar.(A) KADROSU OLARAK OYLARIMIZ ADAM GİBİ ADAM MEHMET YURTMA''na.Tekrar teşekkür ederiz MUSTAFA ÖZDEMİR VE EKİBİNE Hayırlı uğurlu olsun.

Feb 19 2009 12:00AM

SEÇMEN

Merhaba ,inanın çok seviniyorum,bugüne kadar karayılanın yolunu bilmeyen ,hatta buradaki insanların yaşamını,hayat tarzını,yaşadıkları sıkıntıları bilmeyen,fabrikaya eleman alındığında köye bir kontenjanı çok görenler şimdi kalkmış gençlere iş vaadinde bulunuyorlar,güldürmeyin gelin söyleyin hangi vatandaşın kapısını çalıpta işsiz evladınız varmı diye sordunuz,kırvat takıp lüks yaşamak ayrı millet olmak ayrı işler.

Feb 18 2009 12:00AM

ülkücü işciler üyesi

sayın yurtman başkana şimdiden hayırlı olsun der saygılar sunarım ben şahsen enaz 1000 farkla belediye başkanlıgını kazanacagına inanıyorum dürst seviyeli ve ALLAH yolunda olan başkanım başarılar

Feb 18 2009 12:00AM

K.haluk KAHRAMAN

ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN.KARAYILAN BELDESİNE VE SİTE SAKİNLERİNE MEHMET YURTMAN''I DESTEKLEMEYE DAVET EDİYORUM.

Feb 18 2009 12:00AM

KARAYILANLI GENÇLER

şimdiye kadar nerseydin madem aday olacaktın neden gençlerin elinden önceden tutmadın biz çok yedik bu lafları görüdük geçen dönem sn de çıkarsan ben işçi bulma kurumumuyum diyeceksin
OZAMAN GÖRECEĞİZ

Feb 17 2009 12:00AM

karayılan

sayın yurtman deirçelik size oyun oynuyor işallah onların oyununa gelmezsiniz

Feb 16 2009 12:00AM

MuRat SaRaÇ

Sayın Mehmet Yurtman abıme Başarılar Dilerim şimdi den HAyırlı Ugurlu olsun Derım.İnşallah karayılan gençlerını ışsız koymayım karayalın Halkının derterlıne Derman olup Gönüllere Taht KurarSın Hayırlı Çalışmalar Dilerim..Allah YaR ve Yardımcın Olsun..

Feb 16 2009 12:00AM

çalıkuşu

mehmet yurtman karayılan için en iyi adaydır.tüm karayılan halkı adına tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.

Feb 16 2009 12:00AM

milletin sesi

Sayın Metin ÖNDE Başkan bugüne kadar isdemirdeki kuruma ve makama saygılarından dolayı duygularını yüreklerine saklamak zorunda kalan çalışanların sesi olmuştur,kimse sultanda değil,padişahta hele hele ağa hiç değil ,isdemir çalışanları öyle kültürlü öyle saygın kişilerki gerektiği zaman kime nerde nasıl ders vermeleri gerektiğini çok iyi bilirler.

Feb 16 2009 12:00AM

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida