Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

MHP’den Duygusal Başkan Adayı

 

     MHP İskenderun’a bağlı Denizciler Beldesinin de belirlediği Belediye Başkan adayını kamuoyuna açıkladığı açık hava toplantısı sırasında duygulanan Belediye Başkan adayı Muhittin Kara, gözyaşlarına hakim olamadı.

     Milliyetçi Hareket Partisi Denizciler Belediye Başkan aday adayı Muhittin Kara’yı düzenlenen miting gibi toplantıyla kamuoyuna tanıttı. Toplantıya MHP Hatay İl ikinci Başkanı Ahmet Avcı, İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Denizciler Belde Başkanı Abdurrahman Nar, Belde Belediye Başkan Adayları ve İskenderun Belediye Başkan adayı İbrahim Gül ile kadın kolları katıldı.

     MHP Denizciler Belde Teşkilatı önünde gerçekleştirilen aday açıklama töreni partililerden yoğun ilgi gördü.

     MHP İl ikinci Başkanı Ahmet Avcı, Milliyetçi Hareket Partisinin tüm adaylarını araştırarak belirlediğini ifade ederek “Denizciler Beldesinde de böyle oldu. Burada halkına her zaman destek verecek, hizmet edecek ve mazlumların yanında olacak bir kişiyi seçmeniz gerekiyor. Bu da Muhittin Kara’dır” dedi.

     Kendisine gösterilen ilgiden dolayı oldukça mutlu olan ve duygulanan Denizciler Belde Belediye Başkan adayı Muhittin Kara’nın gözyaşlarına hakim olamadığı dikkat çekti.

     Eşinin de eşlik ettiği ve destek verdiği MHP Belediye Başkan adayı Kara, Denizciler Beldesini hak ettiği yere getirmek için bu göreve talip olduğunu, görevi kendisine layık gören Partisine teşekkür ederek “Allah nasip ederse bu görevi başaracağımıza inancım tamdır. Çünkü burada eksiklik çok, halkımız gerekli ilgiyi göremiyor. Artık birlik zamanıdır. Denizciler Beldesini hak ettiği yere getirmemiz lazım. Benim her zaman anlayışım şeffaf olacaktır, halkımızın parası halkımıza dönecektir. Hiç bir şaibeye bulaşmadan görevimizi yapacağıma söz veriyorum” diye konuştu.

     Denizciler Belediye başkan adayı Muhittin Kara, konuşmanın ardından Eşi Bilgihan Kara’nın ellerini havaya kaldırarak “Bu adaylık tüm Denizcilere hayırlı olsun” diyerek halkı selamladı.


12.01.2009 19:38:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (11)
Sayfa: 1

haccü

GELİYYOOOORRR GELİYOOOORRRR MUHİTTİN KARA

Mar 26 2009 12:00AM

dila

türkiyede demokrasi yok rüşvet var ATATÜRK kalksada yerinden görse .....demokrasinin ne halde olduğunu devlet partilere seçim yatırımı yapıyor 1. sıradaki parti daha çok gönderiyor ben karşıyım parası olan çıksın olmayanda çıkmasın devletin dünya kadar borcu fakirin canını alacak nerdeyse hoş oda para etmiyo ya neyse dağıtılan paralara birileri dur desin artık.kimse temiz insan aramıyo parayı veren düdüğü çalar diyor biz şaibesiz başkan istiyoruz.

Mar 16 2009 12:00AM

HACÇÜ

Az kaldı Muhittin Kara''nın hizmet binasının açılmasına ne umutlarla yapılmış iyi ki yapılmış bizim için yapılmış yeni binaya yeni başkan yakışır elbet yeni bir Vaka-i Vakvakiye yani 31 mart Vak''ası hadi hayırlısı olsun

Mar 15 2009 12:00AM

hacçü

şimdi Muhittin Kara fark atma turlarında heyecan çok destek katbekat fazla onun için ben diyorum ki ŞAMPİYON BELLİ millet ikincileri oynuyor bırakalım onlar karalaya dursun Allah o kadar büyük ki hilelerle paralarla daha önceden çalınmış bir hizmet makamı var NASILIMIIIŞŞ işte böyle tutuşur etekler önceleri herkes zayıf aday kimse desteklemez diyordu alın size aslan gibi aday aslan gibi fanatik destekçiler gelin kadınlar kolundaki dayanışmayı görün yok böyle birşey ALLAH SEN NAZARDAN KOR

Mar 14 2009 12:00AM

SOYADIM SOYDAN

izleyen görüyor başlıklı yazı yazan İNSAN biz MUHİTTİN KARA NIN ARKASINDAYIZ O DÖRT DÖRTLÜK BİR ŞAHSİYET ben bizi utandırmayacağından eminim arkasında durduğun adamlar sana çok şey vaad etti heralde başkalarını karalamadan kendini savun ve koru .

Mar 1 2009 12:00AM

denizciler sakini

izleyen görüyor başlıklı yazı yazan arkadaşım sana sesleniyorum unutma ki: şimdiki başkan bu seçimi kazanmadan önce konvoyunda denizcilerden araba göremezdik.kaldı ki yani iddaa ettiğiniz türden insanlar yok. Ordakilerin çoğu Denizciler''in yerlisi olan insanlar.

Jan 24 2009 12:00AM

izleyen görüyor

3-4 dakikalık bir görüntü yayınlanıyor.
denizcileri tanıyanlar bilirler ; o görüntüler içerisinde 5 veya 6 tanesi denizcilerden başka kimseyi görmedim. denizcilerde 20-30 kişi ile seçim kazanılmaz. adaylığınızı açıkladığınız gün size gönül veren denizciler svdalıları yanınızda ise seçim kazanırsınız.

Jan 20 2009 12:00AM

sadık

allah yardımcın olsun şahsiyetiyle inancıyla karekteriyle şaibesiz dört dörtlük bir insansın seni seviyoruz başkan seninle beraberiz başkanlık hakkında hayırlıysa allah nasip etsin

Jan 14 2009 12:00AM

akın cerrahoğlu

muhittin kardeşimizin denizcilerde başarılı olacağına inanıyor kendisine ve mhp ye başarılar diliyorum.

Jan 14 2009 12:00AM

barbaros

İnşallah başarılı olursunuz.Kim başkan olursa olsun,fakat kanalizasyonlar Bekbele deki gibi denize akmasın.Bizim çocukluğumuzda tertemiz denizde yüzerdik,balık tutardık.Seçilirseniz buna dikkat edin lütfen.Selamlar.Barbaros/TEKİRDAĞ

Jan 14 2009 12:00AM

mustafa aslan

denizciler muhittin kara, karayılan muhsin cerrahoğlu.başarılar arkadaşlar.yolunuz açık olsun.

Jan 14 2009 12:00AM

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida