Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Eğlence Merkezleri Yılbaşına Hazır!

Yeni yıla az bir zaman kala İskenderun’da eğlence merkezleri 2009’a farklı ortamda ve keyifle girmek isteyenlere alternatif program hazırlıklarını tamamladı. 

İskenderun.Org ekibi, kentte vatandaşların nerede, ne kadara, nasıl bir program sunumu yapıldığını araştırdı. Birçok oteller ve gece kulüpleri hazırlıklarını şimdiden tamamladı. İşte yeni yılı dışarıda kutlamak isteyenler için Casmin Otel, İsos Otel ve 3M Garden Clup’un yılbaşı dolo dolu eğlence programları hazırladıkları belirtildi.

     Yılbaşı için Casmin Otel’i tercih edecek olanlar Yavuz Atav ve Selma Çiftçi’nin şarkılarıyla ve canlı DJ’ler ile eğlenecekler. Casmin Otel, ordövr tabağı, çeşitli mezeler, ara sıcaklar, ana yemek kestaneli pilav, dana rosto, mevsim meyveleri, tatlı servisi, ve sınırsız yerli içkisiyle zengin bir mönüye sahip. Ayrıca gecenin sonunda çorba servisinin yapılacağı otelde kişi başı ücreti 75 YTL.

     İsos Otel’de ise DJ Divinya, Popstar Tamer ve oryantal dansçı sahne alacak. Otelin mönüsünde ordövr tabağı çeşitli mezeler, ara sıcak, ana yemek işkembe, meyve ve tatlı çeşitleri ile sınırsız yerli içki olacak. İsos Otel’de eğlenmek isteyenler için ön Masa, 70YTL, orta masa 60YTL, arka masa ise 50 YTL. 0-6 yaş arası ücretsiz olurken 6-12 yaş arası çocuk 25 YTL.

     3M Garden Clup’ın yılbaşı eğlence programında ise oryantal dansçı, yerel Türk Sanat Müziği sanatçısı ve DJ yer alacak. Kişi başı 50YTL fiks mönüsü ve sınırsız içkisiyle 3M Garden Clup konuklarını ağırlayacak. 


25.12.2008 12:14:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (3)
Sayfa: 1

esra bozkurt

bizde toplanacaz kuzenlerle bizim evde tombala ve okey oynayacaz yanında pepsi ve bolcaaa şamataaa annem de 00:00 da yapacak gene yapacagını:) arkadaşında dedigi gibi hepsii ücretsizzz bundan güsel gece mi oluuur

Dec 26 2008 12:00AM

Kor Cemil

Biz cerez alacagiz. Balikhanenin orda balik tutacagiz. monude termusta kacak cay, ekmek arasi ucgen peynir domates bide 2.5 koka kola. Ustelik para vermeden herkes evden getircek.

Dec 26 2008 12:00AM

kervansaray

payas kervansaray restaurant ta yılbaşı gecesi dj bayan sanatçı oryantal 10 çeşit meze ve kuzu çevirme var. üstelik sadece 45 tl.

Dec 25 2008 12:00AM

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida