Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın nikahlarını kıydığı Kares ailesinin güzel kızları Selin ile Rapor Dergisi’nin Sahibi Yaşar Diken’in oğlu Abdullah Diken masal gibi bir düğünle evliler kervanına katıldı.

 

Nilgün ve Zait Kares çiftinin güzel kızı Selin ile Berin-Yaşar Diken çiftinin oğlu Abdullah bir ömür boyu mutluluğa yelken açtıkları düğün İskenderun İssos Otel'de gerçekleştirildi. Siyaset, spor, iş dünyasından çok önemli simaların katıldığı düğün töreninde genç çiftin nikâhlarını Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş kıydı.

 

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu üyesi Fatih Tosyalı, Ekinciler Demir ve Çelik Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ekinci, Metal At Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Abdullah Bozatlı, İskenderun Özel Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu üyesi Seval Kirmit Yazar genç çiftin nikah şahitliğini yaptılar. Düğün pastasının kesilmesiyle birlikte DJ Tolga Özkan’ın müzikleri eşliğinde rüya gibi bir gece yaşandı.

 

Gecede aile büyükleri gelen konuklarıyla yakından ilgilenerek kusursuz bir ev sahipliği örneği sergilerlerken, davetliler de genç çiftleri pistte yalnız bırakmayarak gönüllerince eğlendiler.