İskenderun Savaş Mahallesi’nde Etüt Merkeziyken 2017-2018 Eğitim öğretim yılında Ortaokula dönüşümünü tamamlayarak eğitim hayatına başlayan Kurşunkalem kokteylli veli buluşması etkinliği düzenledi.  

 

Kurşunkalem Okulları kurucusu Özcan Karpuz, okul idaresi ve eğitimcilerinin hazır bulunduğu veli buluşması etkinliğine öğrencilerle birlikte aileleri de ilgi gösterdi.

 

Kurşunkalem Ortaokulunda düzenlenen tanışma kokteylinde velilerin bir araya geldiği Okul bahçesinde düzenlenen kokteylde tam bir kaynaşma ortama yaşandı.  

 

Kurşunkalem Okulları kurucusu Özcan Karpuz, deneyimli öğretmen kadrosu ile başarılı nesiller yetiştirmek için yaptıkları çalışmaların son derece olumlu geçtiğinin altını çizerek “Okullaşma sürecini tamamlayarak eğitime başladık. Bu dönemde Türkiye'nin geleceğine yön verecek başarılı nesiller yetiştirecek tüm ekibimizle, çocuklarını bizlere emanet eden Anne Babalara teşekkür ediyor, emanetlerinin emin ellerde olduğunu belirtmek istiyorum” dedi.

 

Özel Kurşunkalem Ortaokulunda gerçekleştirilen veli toplantısında Anne Babalar çocuklarının durumları ile ilgili öğretmenleri tarafından bilgilendirildiler. TEOG sınavlarının kaldırılması ve yerine getirilmesi planlanan sınav sistemi ile ilgili merak edilen sorulara da yanıt bulduğu toplantıların son derece verimli geçtiği vurgulandı.