İskenderun Kunduracılar Odası Olağan Genel Kurulunu tek listeyle gidilen seçimle yeni yönetim belirlenirken, Başkanlığa yeniden Mehmet Ergün Alkaya getirildi.

 

Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği salonunda gerçekleştirilen olağan genel kurulda Divan Başkanlığını Hatay Esnaf Odaları Başkan vekili ve İskenderun Esnaf ve Sanatkârları Odalar Birliği Başkanı Uğur Fırat, Divan Üyeliklerini ise İskenderun Radyo ve Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Musa Mert, İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, İskenderun Hızarcılar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Abdulkadir Yardımcıoğlu yaptı.

 

114 üyeden 54’ü tek listeyi onayladı. Faaliyet raporlarının oy birliği ile onaylandığı Genel Kurul ile İskenderun Kunduracılar Odası’nın yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Mehmet Hamdi Güler, Pervin Horuz Tümkaya, Zekeriya Kayıkçı, Yusuf Uçar, Hamza Göyce, Muhammet Bestami Güler.

 

İskenderun Kunduracılar Odası Başkanı Mehmet Ergün Alkaya, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu belirterek yapılacak faaliyet ve toplantılara tüm üyelerin katılımını beklediklerini ifade etti.