AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Partinin yerel yönetimlere büyük önem verdiğini belirtti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti ilçe kongreleri için geldiği Hatay’da İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Hatay Milletvekilli Orhan Karasayar. İl Başkanı Ahmet Atıç, İlçe Başkanı Ayhan Bodur bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Karacan, yerel yönetimlerin önemine değinerek,” İskenderun’da olmaktan son derece mutluyum. Belediye Başkanımızı ziyaret ediyoruz. Biz yerel yönetimlere çok önem veren bir siyasi partiyiz. AK Parti bir anlamda yerel yönetimlerden doğarak, büyüyerek merkezi idareye geldi. Önümüzdeki süreçlerde de en fazla önem verdiğimiz alanlardan biri yerel yönetimlerdir. Belediyelerimizi ziyaret ediyoruz, çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler alıyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ”AK Parti iktidarı ile birlikte ülkemiz her alanda büyük bir gelişme gösterdi. Bizlerde yerel yöneticiler olarak milletvekillerimizle, ilçe teşkilatımızla birlikte halkımıza en iyi hizmeti verme noktasında uyum içerisinde çalışıyoruz. İnsan odaklı çalışmalarımızı sürdürerek sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil, günün anısına Karacan’ a anı plaketi takdim etti.