Türkiye genelinde teşkilatlanmalarını sürdüren İyi Parti, Hatay’ın İskenderun İlçesinde de birinci olağan genel kurulunda Hakan Onfidan kurucu başkanlığındaki 32 kişilik yeni yönetimini seçti.  

 

Amanos Düğün salonunda düzenlenen İyi Parti İskenderun İlçe teşkilatı birinci olağan genel kurulunu üyeler büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi. İyi Parti İl Başkanı Mustafa Çığ’ın da katıldığı genel kurulda, ellerinde Türk Bayraklarıyla kongreye gelen partililer, salonda çalan İzmir marşına da coşkuyla işlik ettiler.   

 

Kurucu İlçe Başkanı Hakan Onfidan’ın açılış konuşması yaptığı genel kurulda İl Başkanı Mustafa Çığ da Partilerinin tüm Türkiye’de olduğu gibi Hatay’da da vatandaşlar tarafından ilgi gördüğünü ve kısa sürede ilçe teşkilatlarını oluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

Tek listeyle gidilen Kongrede Hakan Onfidan başkanlığındaki 32 kişilik yönetim kurulu ve 99’u asil, 25’i yedek 125 İl delegesi de belirlendi.   

 

Hakan Onfidan başkanlığındaki İyi Parti İskenderun İlçe yönetimi şu isimlerden oluştu; Ali Yüzgeç, Ahmet Şimşek, Burcu Eryürekli, Burcu Yaraş, Çağdaş Karamanoğlu, Erdal Karakoyunlu, Erhan Balcı, Erkan Argadal, Fahrettin Öz, Fatih Korkmaz, Hacı Mehmet Gürsel, Halil Saçu, İbrahim Onaylı, Kubilay Vural,  Mehmet Bilgin, Metin Yıldırı, Mişel Aygül, Mustafa Yerer, Münevver Araz, Nadire Şatır, Şahizar Seber, Yazemin Özge Kök, Sedat Yeşildağ, Sevilay Elipe, Rüya Ateş, Süleyman Bilgin, Tarık Sezer, Hayri Karakuş, Hüseyin Turgay Tabanca, Sezar Tayhoş ve Semir Kadıoğlu.