Adil Coşkuner-Erzin

      Hatay’ın ilk ve tek bayan hentbol takımı Erzin Gökderespor yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, teknik ekip ile sporcular, kulüp sponsoruna teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

 

      Geçen yıl Türkiye bölgesel 2. Liginde mücadele eden Gökdere spor bayan hentbol takımı 1. lige yükselme maçlarının yapıldığı Ankara’daki finallere kadar çıkma başarısı gösterdi. 2017-2018 sezonu öncesi takımın sporcuları Erzin’de bir araya geldiler ve takımın forma sponsoru Göktekin İnşaata teşekkür ziyaretinde bulundular. Firmanın Bürosunda gerçekleşen ziyarete Gökderespor Kulüp Başkanı Erkan Erdem, Antrenör Başar Ocak ve sporcular katıldı.  

 

      Göktekin İnşaat sahibi İnşaat Mühendisi Süleyman Göktekin takımı kapıda karşıladı, samimi ortamda geçen teşekkür ziyaretinde konuşan Süleyman Göktekin Hatay ilinde ve Erzin ilçesinde ilk olan Bayan hentbol spor branşına sponsor olmaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

 

      Göktekin, 2. Sezona hazırlanan Gökdere spor bayan hentbol takımın genç oyuncularına başarılar dileyerek “Ben de eski futbolcuyum, sporun centilmence, düzenli, düzeyli, sağlıkla sürdürülmesi ve sporun başarısı her zaman takdire şayan olmuştur” dedi.