Hatay Eczacılar Odası İskenderun Temsilciliği ile Nurse Harveys Firmasının birlikte organize ettiği Eczacı Teknisyenlerine yönelik Anne Bebek konulu eğitim ve çapraz satış teknikleri semineri gerçekleştirildi.

 

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda düzenlenen seminee konuşmacı olarak katılan Firma Genel Müdürü Volkan Zaimoğlu bebeğin çeşitli sorunlarının nasıl çözümleneceği konusunda bilgiler aktardı.

 

Firmanın ürettiği ürünlerini de tanıtan Genel Müdür Zaimoğlu, bebekte meydana gelen gazın nasıl çıkarılması gerektiği, iştahsızlık, çocuk gelişimi, giribal enfeksiyonun önlenmesi, gelişim bozuklukları, vücut direncinin arttırılması konularında bilgilendirme yaparak, bu sorunlarla ilgili verilecek ürünlerinin yan etkilerinin olmadığını, rahatlıkla hastalara tavsiye edilebileceğini ifade etti.

 

İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik de yaptığı konuşmada, ilaç firmalarının eczacı teknisyenlerine yönelik bilimsel çalışmalarının çok yararlı olduğunu belirterek, “Çünkü hastalarımızla biz karşı karşıyayız. Tüm sıkıntılarını güvendikleri için bize söylüyorlar. Bu nedenle bu tür bilimsel bilgiler bize çok gerekiyor. Birçok firma biz teknisyenlere bu konularda seminer vermek için programlarına aldığını öğrendik. Hepsine teşekkür ediyoruz. Bu durum bizi mutlu etti” dedi.