İskenderun Fırıncılar Odası Başkanı Mahmut Şenöz’un oğlu Sinan Şenöz Güler ailesinin güzel kızları Çiğdem ile hayatını birleştirdi. Düğünde Yunus ekibi genç çifti bir daha ayrılmamak üzere kelepçeledi.

  

Kıymet Şerif Gürler’in güzel kızları Çiğdem Gürler ile Aynur Mahmut Şenöz çiftinin yakışıklı oğulları Sinan Şenöz, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

 

Grand Plaza’da gerçekleştirilen düğün töreni renkli görüntülere sahne oldu. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğünde, Çiğdem-Sinan çifti birbirlerine olan sevgilerini düğünde nikah töreniyle taçlandırdı. Genç çiftin nikahlarını İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil kıydı. Bir ömür boyu sürecek birlikteliğe ‘evet’ diyen genç çiftlerin nikâhına şahitlerle birlikte tüm konuklar da şehitlik etti.

 

Düğünde salona giren yunus polisler, bir ömür boyu birlikteliklerini sembolize etmesi açısından genç çiftleri bir birine kelepçeledi. Düğüne renk katan, yunus polisleri, mutluluklar diledikleri genç çiftin bileklerinden tekrar kelepçeyi çıkartıp, damada hediye etti.

 

Konukların coşkusu ve nikah merasiminin ardından Urfa Sıra Gecesi ekibi sahne aldı, düğünü bir anda daha da şenlendi. Damadı arkadaşları omuzlarına alıp oynadılar.  

 

Damadın babası Mahmut Şenöz ile damadın amcaları Abdullah Şenöz ve Halil Şenöz, konuklarla yakından ilgilenerek kusursuz bir ev sahipliğine imza attılar. Gece geç saatlere kadar eğlenen davetliler, unutulmaz bir akşam geçirdi.