Hatay Büyükşehir Belediyesi Park bahçede dizaynında çalışan işçiler adeta nakış gibi işleyerek çevre düzenlemesi yaparak İskenderun Adliye kavşağındaki refüjü renklendirdi.

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleri ilin her köşesinde park bahçe çalışmalarında özellikle kent merkezlerinin birçok yerde yapılan düzenlemelerde görselliği de öne çıkartan uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Sorumluluk alanlarında yeşillendirme ve çiçeklendirme çalışması yapan HBB Park Bahçe ekipleri, İskenderun’un en hareketli noktalarından İSTE Kampüsü, Adliye ve AVM kavşağındaki refüjün içini adeta nakış gibi işleyerek renklendirdi.

 

Hasan Ali Yücel Caddesi üzerinde bulunan orta Refüj üzerine yapılan peyzaj çalışmaları öncesinde Mühendis Mehmet Aslan tarafından hazırlanan projeyi Hatay Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe bölümünde çalışan işçiler elleriyle muhteşem hale getirdi.

 

İskenderun’un görünümüne katkı sağlamak için yoğun çaba harcayan Büyükşehir park bahçe ekiplerinin yaptığı bu çalışma ise görenlerin beğenisini kazandı.