İskenderun Özel Palmiye Hastanesinde Operatör Dr. Ali Yeter’in doğum operasyonuyla Başak Sahilli sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. Op. Dr. Ali Yeter, rahat başarılı bir doğum gerçekleştiğini belirterek anne ve bebeğin sağlığının iyi olduğunu söyledi.

 

Arsuz Sahilinde 07.07.2017 tarihinde dünya evine giren Sedat – Başak Sahilli çifti sağlıklı bir bebeklerinin dünyaya gelmesinin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek “Evliliğimizin ilk meyvesine kavuşmanın sevinci ve heyecanı içerisindeyiz. Allah herkese böyle mutluluklar nasip etsin. Doğumu başarılı bir şekilde gerçekleştiren doktorumuz ile doğumhanenin deneyimli tüm personeline iş disiplinleri ve sevgi dolu yaklaşımlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

 Sedat – Başak Sahilli çifti iki kişilik ailelerine katılan bebeklerine ‘Deniz’ ismini verdiklerini de sözlerine ekleyerek yanlarında olan, sevinçlerini paylaşan herkese teşekkür etti.

 

İskenderun.org ekibi olarak Sahilli çiftinin aileye yeni katılan minik Deniz’e Allah’tan sağlıklı bir ömür, Başak ile Sedat Sahilli çiftine de bebeklerinin hayırlı olmasını dileriz.