AP (Adalet Partisi) Genel Başkan Yardımcısı Ali Karnap, Hatay İl Başkanı Ahmet Gelmen, Mersin ve Denizli il Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İskenderun’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

 

      APGenel Başkan Yardımcısı Ali Karnap ile beraberindekiler ‘Büyük Anadolu Yürüyüşü’ kapsamında İskenderun’da İTSO (İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası) İşçi emekliler derneği, İGC (İskenderun Gazeteciler Cemiyeti) İskenderun Alevi Kültür Merkezi ve Cem Evi ile Nevzat Barak’ın konuğu oldu. APGenel Başkan Yardımcısı Ali Karnap, Partisinin Hatay il ve ilçe teşkilatı ile birlikte İskenderun’da gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından sokaklarda esnaf ve hakla da selamlaşıp kucaklaştı.

 

      AP il başkanı Ahmet Gelmen İskenderun İlçe başkanı Ferdi Tuman’ın da eşlik ettiği Genel Başkan Yardımcısı Ali Karnap ziyaretlerde yaptığı konuşmalara Türkiye genelinde halkın teveccühünden çok memnun olduklarını eksik olan yerlerde de teşkilatlandıklarını ve bunda zorluk çekmediklerine işaret etti.

 

      AP Genel Başkan Yardımcısı Karnap, Şu anda 72 il de teşkilatlarının olduğunu, eksikleri tamamlamak için çalıştıklarını belirterek “İnanın üye bulmakta hiç zorlanmıyoruz. Örneğin Denizli de 18-24 yaş arası toplam 724 kişi AP’ye kısa sürede üye oldu” dedi.

 

      Gençler sürekli sosyal medyayı takip ederek çalışmaları yakından takip ettiklerini ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Karnap “Biz teşkilat başkanlarımıza, yardımcılarına sokağa inmeleri ve halkla birlikte zaman geçirmelerini söyledik. Çünkü, kapanıp kalmak çalışmak değildir. Mahalle mahalle, sokak sokak dolaşarak vatandaşımızla kucaklaşıyoruz. İnsanlarda bir çekingenlik, korku var, ancak söz konusu vatansa, bayraksa, ezansa her şey durur. Çünkü başka vatanımız, başka bayrağımız ve ezanımız yok!” diye konuştu.