Muharrem ayı dolayısıyla AK Parti İskenderun İlçe Başkanlığı da, Teşkilat Binasının önünde düzenlediği bir etkinlikle vatandaşlara aşure ikram etti.

 

Ak Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerinin birlikte organize ettiği etkinlik ilgi gördü. Kazanların başına geçen AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur ve AK Parti İskenderun İlçe Kadın Kolları Başkanı Gül Nalcı vatandaşlara aşure dağıtarak Muharrem ayılarını kutladı.

 

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur Muharrem ayının birlik, beraberlik ve paylaşma ayı olduğunu belirterek “Bu vesileyle çam sakızı çoban armağanı misali, vatandaşlarımıza ve İskenderun esnafımıza aşure ikram ettik. Rabbim hiçbir zaman birlik ve beraberliğimizi bozmasın, muhabbetimiz her zaman aşure tadında olsun. Allah kabul etsin" dedi.

 

AK Parti İskenderun Kadın Kolları Başkanı Gül Nalcı ise bu ayın birlik ve beraberliği hatırlatması anlamında önemli olduğuna değinerek, birlik ve beraberliğin simgesi aşure ayının herkese hayırlar getirmesini temenni etti.

 

Ak Parti ilçe teşkilatı önünde gerçekleştirilen etkinlikte yaklaşık bin kişilik aşure kısa zamanda vatandaşlara ikram edildi.